Cześć, mam na imię Aga, mam 20 pare lat i jestem fotografem.

DSC_1312-fb

Pochodzę z małej miejscowości Biała Rawska w centralnej Polsce. W swoim dosyć krótkim życiu mieszkałam w Warszawie, Krakowie, USA aż w końcu wróciłam na „rodzinne strony” by spróbować swoich sił w fotografii… Zajmuję się fotografią ślubną, okolicznościową, dziecięca, rodzinną. Do zdjęć podchodzę z szacunkiem, dbając o estetykę i efekt. Zdjęcia wykonuje na terenie całej Polski.

W fotografii ślubnej nie lubię sztuczności. Chcę oddawać Wasz dzień takim jakim jest… Chcę pokazać Wasze emocje, gesty, uśmiechy, wzruszenia, bez zbędnego reżyserowania. Uwielbiam naturalne kadry przepełnione emocjami. Chcę uchwycić te chwile na fotografiach, by później cieszyły one Wasze oczy i wzruszały do łez. To jest dla mnie najpiękniejsza nagroda – Wasz uśmiech i wzruszenie.

Prywatnie jestem uśmiechniętą, rozgadaną, wrażliwą optymistka. Uwielbiam podróżować, z wielka przyjemnością odkrywam nowe, nieznane miejsca. Kocham naturalne, rustykalne klimaty. Jestem totalną roślinomaniaczką a poza fotografią, roślinami i podróżami moją nową ostatnio odkrytą pasją jest pieczenie. Ponadto uwielbiam poznawać nowe osoby, dlatego chętnie Was poznam, z zaciekawieniem posłucham o Was i Waszej historii przy wirtualnej kawie na skajpie bądź na żywo 🙂

Po więcej zapraszam Was do zakładki „historie” Myślę, że moje fotografie opiszą mnie znacznie lepiej niż ja sama. Jeśli po ich przejrzeniu stwierdzicie, że podoba się Wam to co robię, to zapraszam Was do kontaktu ze mną.